Oferta partnerów

Usługi dla Biznesu

Oferta partnerów

Biuro Rachunkowe MSP Finance ma przyjemność przedstawić naszych Partnerów Biznesowych, których usługi dla firm polecamy i rekomendujemy. Każdy z naszych Klientów może skorzystać z atrakcyjnych zniżek lub ofert specjalnych, przygotowanych wspólnie ze starannie wybranymi Partnerami.

Biuro coworkingowe Clockwork oferuje przestrzeń do pracy, sale szkoleniowe, adres rejestracyjny firmy, tanie strony internetowe w abonamencie. Pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

 
Rawo Consulting jest firmą doradczą w zakresie pozyskiwania finansowania i dotacji UE oraz wdrażania nowoczesnych technologii w edukacji. Od 2007 roku naszym klientom pozyskaliśmy blisko 100 milionów złotych, a ze szkoleń skorzystało ponad 2600 osób
 

Cowork to miejsce stworzone dla przedsiębiorców. Oddział zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy. U nas zarejestrujesz firmę, wynajmiesz biurko i umówisz się na spotkanie. Możesz również nadać przesyłkę kurierską za pośrednictwem Xpress Couriers. Naszą ideą jest stworzenie społeczności, której zależy na komforcie pracy i jej efektywności. Cowork to biuro, którego ci pozazdroszczą.

Firma Bogusz Office Group specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. U nas możecie Państwo skorzystać z adresu do rejestracji firmy, obsługi sekretarskiej, biura na godziny, biura na wyłączność, a także pomocy prawnika.

Copyright © MSP Finance Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Piotr Tracz | Wykonanie: IT Colors